تصویر درس طراحی لباس کودک(طراحی مد)چهارشنبه ها 10 تا 13
ترم مقدماتی

طراحی لباس کودک

تفاوت بین طراحی یک بزرگسال با یک نوزاد، کودک یا نوجوان به طور مستقیم به ویژگی های آناتومیک آنها بر می گردد.ویژگی هایی که سبب تمایز فرم اندام در سال های مختلف رشد کودک تا مرحله نوجوانی می شود.
در این مبحث، شما علاوه بر یادگیری آناتومی کودک، با نحوه طراحی لباس برای این اندام و شاخصه های رنگ، فرم و پارچه کودک و نوزاد نیز آشنا و بدان مسلط می شوید.
در پایان دوره؛ شما می توانید به عنوان طراح لباس کودک مشغول به فعالیت شوید‌

تصویر درس طراحی اسکیس و دیزاین(طراحی سریع)چهارشنبه ها 14 الی 17
ترم مقدماتی

طراحی اسکیس و دیزاین

اسکچ در نتیجه مطالعه و اتودهای انجام شده به دست می آید. سریعترین و ساده ترین راه و در عین حال نمایانگر تبحر خالق که بیان بصری در طراحی داشته و جای تغییر نیز دارد. در این طراحی، بیان هنرمند طراح همراه با ساخت و ساز سریع بدون در نظر گرفتن مبانی و نیازهای تصویرسازی، روی کاغذ یا صفحه دیجیتال نقش می بندد.

تصویر درس نرم افزارهای تصویرسازی(طراحی مد)شنبه 18الی 20
ترم مقدماتی

نرم افزارهای تصویرسازی

تسلط به نرم افزارهای تصویرسازی برای هر فرد فعال حوزه تصویرسازی مد در دنیای امروز، ضروری است. پس از آشنایی با نرم افزار فتوشاپ، به هنرجویان نحوه کار با نرم افزار ایلاستریتور به طور تخصصی آموزش میبینند

تصویر درس رنگ شناسی (طراحی مد)شنبه ها 12.30الی15.30
ترم مقدماتی

رنگ شناسی

رنگ همچون نت های موسیقی است؛ همان‌طور که هماهنگی در نت‌های موسیقی می‌تواند آهنگی گوش‌نواز بیافریند، هماهنگی در رنگ‌بندی می تواند چشم ها را مسحور کند. آشنایی با رنگ ها و نحوه به کارگیری آن ها در هنر و مد، اولین قدم برای ورود به این دنیای سحرانگیز است.  اهمیت این درس برای کلیه هنرجویان مد بالا است. پس از ورود به مباحث اولیه رنگ شناسی، هنرجویان با نحوه کارکرد رنگ در لباس آشنا می شوند